שאלות

נפוצות

מה זה אומר לשחרר את הערבות?

בהעדת ערבות בנקאית לטובת השכרת נכס, הכסף של הערבות מרותק לטובת בעל הנכס ללא כל תועלת לשוכר. אנחנו ברנטסייפ, משחררים את ההון המרותק, חזרה לעסק

מדוע נדרשת הנפקת ערבות?

לרוב, משכירי הנכסים דורשים מהשוכרים ערבות בנקאית להבטחת הסכמי השכירות.

מה גובה הערבות המבוקשת?

גובה הערבות הינה לרוב בהיקף שבין שלושה לששה חודשי שכירות. לפעמים לעלות החישוב מצטרפים גם דמי הניהול כחלק מהתשלום החודשי.

מה עושים השוכרים היום בכדי לספק ערבות?

השוכרים פונים לבנק ומפקידים את סכום הערבות בפיקדון ייעודי אשר כנגדו מנפיק הבנק את הערבות לטובת המשכיר. פקדון זה הינו כסף שהשוכר נפרד ממנו לעולמים.

מה חדש ב-RentSafe שלא קיים עד כה?

RentSafe יודעת להנפיק את הערבות הנדרשת ללא צורך של השוכר ביצירת הפיקדון הייעודי וכך, במקום "להשכיב" סכום עתק ניתן לקבל את הערבות בתשלום חודשי קטן ופינוי הכספים לפעילות העיקרית.

למה זה כדאי לשוכר, זה ברור. אבל למה זה כדאי למשכיר (חברת הנדל"ן)?

חברת הנדל"ן מתחרה על הנכסים שלה ורוצה לתת פתרון מלא ככל הניתן לשוכרים. וכך, במקום לטרטר את השוכר ולשלוח אותו להמציא לה ערבויות היא יכולה לתת לו פתרון מיידי וזאת מבלי לפגוע בהיקף או ברמת הביטחונות.

איך למתווכי הנדל"ן זה כדאי?

מתווך היום הוא מקצוען בתחומו ותפקידו לעשות את השידוך המוצלח ביותר בין השוכר למשכיר. חלק משמעותי מיצירת קשר מקצועי הינו סיוע וייעול תהליך השכירות. מתווך שיודע להציע פתרון זה ומגלה בו מיומנות, ממתג את עצמו כמקצועי וכן מסייע ללקוחותיו ולעצמו לסגור עסקה במהירות.

מה קורה אם הערבות ממומשת?

השוכר מחויב לעמוד בתנאי חוזה השכירות במלואו. הערבות ממומשת רק המקרה בו השוכר לא עמד בהסכם ולא תיקן את הפרותיו. במקרה זה, יהיה עליו לשאת בעלויות המימוש, ככל שתהיינה.

מה צריך לעשות כדי לקבל מכם את הערבות?

ניתן להשאיר פרטים במקום המיועד ליצירת הקשר ואנו ניצור קשר בהקדם להמשך התהליך.

מהו המשך התהליך?

מיד לאחר פנייתכם ומילוי פרטים ראשוניים, אנו ניצור קשר ישיר או דיגיטלי להשלמת הפרטים ואסיפת המסמכים הרלוונטים. לאחר מכן RentSafe בודקת את הבקשה תוך יום עסקים אחד. לאחר אישור הבקשה RentSafe דואגת להנפקת הערבות והעברתה למשכיר.

לכמה זמן הערבות בתוקף?

הערבות מונפקת לכל תקופת הסכם השכירות.