אודותינו

קצת על Rent Safe

RentSafe היא חברת פינטק המספקת ללקוחות עסקיים ולחברות הנדל"ן פלטפורמה חדשנית, בטוחה ופשוטה להעמדת ערבויות בנקאיות להבטחת הסכמי השכירות ומכרזים, ללא צורך בריתוק כספים הנדרשים במסגרת הסכמים אלו.

הפתרון שלנו מסייע גם לשוכר, שנושא בעלויות השכירות וגם לבעל הנכס\המשכיר, ע"י הפחתת העול הכספי מהשוכר והגברת אטרקטיביות העסקה.

הסיפור של Rent Safe

שנת 2020 היא השנה שבה העולם שהכרנו השתנה עם התפרצות מגפת הקורונה. כמעט בין לילה, הופסקה הפעילות של משק שלם ומצאנו את עצמנו מתמודדים עם מציאות כלכלית חדשה. עסקים רבים נאלצו להפסיק את הפעילות שלהם וכולנו הדקנו את החגורה מבלי שידענו מתי המציאות שהכרנו תחזור.
בעלי נכסים ומשלמי משכנתאות נהנו מהאפשרות לדחות עד שלושה חודשים את תשלומי המשכנתא, אבל לשוכרים לא ניתן שום פתרון והם נאלצו להסתמך על רצונם הטוב של המשכירים. במציאות הכלכלית החדשה הזאת, החשיבות של תזרים מזומנים פנוי שיאפשר את קיום העסק היה חיוני מתמיד ועסקים רבים נדרשו לשלם את תשלומי השכירות בתקופה ללא פעילות וללא רווחים.

RentSafe הוקמה מתוך הקושי הזה, כדי להפחית את הנטל הכלכלי בו נושאים עסקים ששוכרים משרדים ונאלצים להעמיד במסגרת הסכם השכירות ערבות כספית שמגיעה בקלות לעשרות ולעיתים גם למאות אלפי שקלים במזומן, באופן שפוגע בתזרים המזומנים מצד אחד אבל לא מוכר כהוצאה מצד שני.

החזון שלנו

החזון שלנו הוא לשנות את שוק השכירויות ולהקל על כל הצדדים בעסקת השכירות בפשטות, אמינות והגינות.

האנשים שמאחורי Rent Safe

אבשלום הרשקוביץ

Founder & CEO

אלכס קפלונוב-טוב

VP of Business Development

סיון לוין

CFO

גיל פלג

Senior Guarantees Director

אודיה גוטמן

Senior Guarantees Director

לילך קלר

Senior Guarantees Director

לירז גבאי

Credit Analyst